50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor

50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor

KOSGEB’in esnafa cansuyu olsun diye vereceği sıfır faizli elli bin lira  kredi sonuçları bugün yani 27 Şubat 2017 tarihinde açıklanıyor. sonuçları KOSGEB’in  internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek.  230 bin işletme sahibi arasından kaç kişi bu parayı almaya hak kazanacak?

50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor.  Kosgeb tarafından esnaflara verilecek olan 50 bin TL’ye kadar faizsiz cansuyu kredisi ile ilgili açıklama yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Destekten yararlanamayan çok sayıda işletme olmasına gönlümüz razı olmadı. Bu nedenle sayın Başbakan’ımızın da talimatıyla 2017 yılında bu desteği devam ettirmeye karar verdik. Bu yıl, 2,5 milyar lira bütçeyle kredi faiz desteği uygulamasını yeniden başlatıyoruz. Mikro işletmelere öncelik vererek KOBİ’lere üst sınırı 50 bin lira olacak şekilde faizsiz kredi vereceğiz. Daha doğrusu, kredinin faizini işletmelerimiz yerine KOSGEB karşılayacak. Bunun neticesinde, KOBİ’lerimize 10 milyar liranın üzerinde faizsiz kredi hacmi oluşturmuş olacağız. Bu da Türkiye ekonomisine çok ciddi bir ivme ve canlılık kazandıracaktır.” sözlerini söyledi.

En Yakın Akrabanızdan Bu Şartlarla Borç Alamazsınız

50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor.   Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, sözlerinin devamında verilecek kredilerin üst limitinin 50 bin lira olacağını ve faizsiz olduğunu belirtti.  Ayrıca kredinin geri ödeme sisteminin koşullarını da cazip tuttuklarını. Verilecek kredinin   ilk 12 ay ödemesiz olduğunu bu süre geçtikten sonra ödemenin  üçer aylık eşit taksitler halinde ödenebileceğini belirtti.  Toplam 36 ay vadeli bir kredi olacağını bildirdi. Özlü, “İlk 12 ay ödemesiz, üç yıl  vadeli ve faizsiz kredi KOBİ’lerimize verilecek. Bu kredinin  en yakın akrabalarınızdan ve dostlarınızdan bile bu şartlarda borç alamazsınız” ifadelerini kullandı.

Maliye Bakanı Naci Ağbal; Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklayacağız

50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor.  Katıldığı bir programda açıklamalar yapan Maliye Bakanı Naci Ağbal  KOSGEB üzerinden verilecek 50 bin TL’lik faizsiz kredi konusunda önemli detaylar verdi.  “Önceden müracaat yapan vatandaşlarımız değerlendirilecek. Yeni bir başvuru süreci başlattık. 20 Şubat’a kadar başvuruları alacağız. Burada esnaf bakımından sevindirici olan bu defa değerlendirmeyi yaparken çalışan sayısı ve net satış hasılatı en az olandan başlayacağız. Yani en az çalıştırana, en az geliri olana öncelik vereceğiz. Geçen defa istihdam bakımından, gelir bakımından daha fazla olana sağlamıştık bu imkanı. Bu defa 250 bine tamamlayacağız. Çok daha fazla sayıda işletmemiz bundan yararlanacak. Özellikle küçük işletmelerimiz yararlansın istiyoruz. Küçük esnafın daha fazla ihtiyacı var. 27 Şubat’ta inşallah sonuçları açıklayacağız. Bu önemli bir paket hayırlı olsun. Esnafımız bu imkanla mal alır, işini büyütür, iş yapar. Bundan herkes kazanır.” Sözlerini söyledi.

KOSGEB  Kredi Sonuçlarını Nereden Nasıl Öğrenebilirim ?

50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor. KOSGEB tarafından yapılan açıklamaya göre sıfır faizli 50 bin Lira kredi başvuru sonuçları 27 Şubat pazartesi günü itibariyle başvuruların yapıldığı sayfadan açıklanacak.

Başvuru sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız

ÖNEMLİ:  YUKARIDA Kİ LİNKTEN KREDİ SONUÇLARI AÇIKLANINCA SONUÇLARI GÖREBİLİRSİNİZ. ŞU ANDA AÇIKLANMADIĞINDAN SONUÇLAR GÖRÜNMEZ

Büyükanne Maaşı İlk Ödemeleri 10 Martta Başlıyor

Engelli Çocuğu Olan Erken Emekli Olabilir mi

Vergide Temsil Türleri Nelerdir?Temsilcilerin Sorumluluğu Nedir

Esnaf muaflığından Kimler Yararlanabilir Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi Nasıl Alınır

Emekliye Promosyon Alabilme Şartları Kolaylaştı İşte Detaylar

Mükellefin Ölümü Halinde Mirasçılar Ne Yapması gerekir

 

 

 

 1 Yorum "50 Bin TL’lik Faizsiz Kredi Sonuçları 27 Şubat 2017 Tarihinde Açıklanıyor"

  1. Feramuz   27 Şubat 2017 at 15:11

    KOSGEB kredisi açıklandı mı bilginiz varmi

    Cevapla

Yorumunuzu gönderin

email adresiniz (yayımlanmayacak)