Vergi ve Güncel Haber Portalı

Esenler Vergi Dairesi İletişim ve Adres Bilgileri

Esenler Vergi Dairesi İletişim ve Adres Bilgileri

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte Esenler vergi dairesi iletişim ve adres bilgileri ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde büyüyen ve gelişen vergi modeli uygulamalarında artık seçenekler daha kapsamlı. Tabi ki vergi dairelerinin önemini yitirmesi gibi bir durum söz konusu değil. Ancak interaktif vergi dairesi sayesinde sorunsuz bir şekilde tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilme gibi bir imkanınız olduğunu da söylemek mümkün hale geliyor.

Google arama motorunda da Esenler vergi dairesi ile alakalı olarak aramaların ne denli yoğun olduğunu biliyoruz. Bu neden dolayısı ile sizleri elimizden geldiğince bilgilendirecek ve fikir edinmeniz için elimizden geleni yapacağız. Öncelikle adres bilgileri ve iletişim bilgileri ile alakalı olarak bilgileri sunalım ve fikir edinelim istiyoruz.

Esenler Vergi Dairesi Adres Bilgileri

Esenler Vergi Dairesi Müdürlüğü  (Müdür) Şener TEKNELİ
Santral 0(212) 440 81 00
Telefon 0(212) 440 80 25
Faks 0(212) 440 80 27
E-Posta esenlervd@gelirler.gov.tr
Bağlı olduğu Grup Müdürlüğü Esenler Uygulama Grup Müdürlüğü
İlgili Takdir Komisyonu Esenler Geçici Takdir Komisyonu
Adres Oruç Reis Mahallesi Tekstilciler Caddesi No:23 Esenler/İSTANBUL
VERGİ DAİRELERİNCE TAHSİL EDİLEN TUTARLARIN TESLİM EDİLDİĞİ ZİRAAT BANKASI BİLGİLERİ
707 BAYRAMPAŞA TR 1100 0100 0707 4287 1260 5001
Vergi Kimlik No 379 032 1007

Esenler Vergi Dairesi ile alakalı olarak tüm iletişim ve telefon bilgileri yukarıdaki tabloda eksiksiz bir şekilde sizlere sunulmuştur. Vergi dairelerinin genel işlevleri içerisinde yer alan bütün işlemlerinizi yine bu merkezden sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bilgiler, Esenler gelir idaresi başkanlığı resmi internet sayfasından alınarak sizlere sunulmuştur.

Esenler Vergi Dairesinde Hangi İşlemler Yapılır?

Gelir İdaresi Başkanlığı kapsamında hizmet veren Esenler Vergi Dairesi işlemleri ile alakalı olarak aklınıza gelebilecek tüm seçenekler en ideal şekilde kendisini sunar. Tek bir merkez bina içerisinde öncelikle birçok farklı ilçenin vergi dairesini bulabiliyorsunuz. Peki hangi işlemleri yapabildiğinizi biliyor musunuz? Bu anlamda hemen birkaç önemli bilgiyi sizlere sunarak fikir edinme yoluna gidecek olursak;

  • Vergi ödeme işlemleri
  • Vergi yapılandırma işlemleri
  • İcraya düşmüş tüm vergi işlemleri
  • Vergi mükellefiyetine ilişkin hizmetler
  • Vergi muaf işlemleri
  • Vergi levhası ve işyeri kayıt işlemleri (Gerçek ve tüzel)
  • Trafik cezası ve HGS ihlal ödeme işlemleri

Bu ve bunun gibi tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde vergi daireleri kapsamında yapabilirsiniz. Tabi ki yukarıda bahsettiğimiz üzere interaktif vergi dairesi sayesinde internet ortamından da sorunsuz bir şekilde bunu yapabilirsiniz. İnternet vergi dairesinin sizlere sunduğu imkanlar, tamamen zamandan ve evraktan tasarruf anlamına da geliyor.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Vergi ile ilgili tüm bilgileri, platformumuzda bulabilirsiniz.