Vergi ve Güncel Haber Portalı

En İyi Muhasebe Programları Hangileridir? 2020

26.04.2020
5
En İyi Muhasebe Programları Hangileridir? 2020

Bu makalemizde şirket açacaklar için en iyi muhasebe programları hangileridir 2020 sorusuna yanıt verme yoluna gideceğiz hep birlikte. Devir, ciddi anlamda teknoloji odaklı seçenekleri beraberinde getiren imkanlardan birisidir. Artık kurumsal yapılanmalar için de ciddi manada teknolojik imkanlar kendisini gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım.

Muhasebe programları, artık bir şirketin tüm verilerini elektronik ortamda tutmak ve pratik halde uygulamak için ideal seçenekleri sizlere sunar. Muhasebe yazılımları sayesinde artık matematiksel işlemlerin de tamamı otomatik hale geliyor. Üstelik devlet tarafından da kolay bir şekilde inceleme altına alınabiliyor.

Muhasebe Yazılımı (Programı) Nedir?

Muhasebe yazılımı, bilgisayar yazılım teknolojileri ile geliştirilmiş ve tüm her şeyi otomatik halde yapan, e-Arşiv altyapısını destekleyen muhasebe programlarıdır.

Günümüz modern yazılım teknolojileri sayesinde muazzam özelliklere sahip olan en ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz. Türkiye’de özellikle yerli muhasebe programları konusunda birçok farklı alternatif kendisini gösteriyor. Tabi ki güvenilir halde yıllardır kullanılmış olan en ideal seçenekler sizlere sunulacak.

Yeni şirket kuracaklar için işe direkt olarak muhasebe sistemleri ile girmesi, en avantajlı seçenekleri beraberinde getirir. Üstelik devlet, zaman içerisinde bu yazılımlar aracılığı ile tüm şirketlerin girdi ve çıktılarını en ince ayrıntısına kadar takip eder. Bu sistem de yine Maliye Bakanlığı tarafından sizlere sunulacak olan alternatif yöntemler ile bakidir. En iyi muhasebe programları listesi aşağıdadır.

LOGO

Türkiye genelinde en çok satan ve en gelişmiş altyapıya sahip muhasebe programları içerisinde LOGO öncelikliler arasındadır. Yıllardır piyasada yer alan marka, devletin sistemlerinin tamamına uyumlu olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda e-Arşiv sistemini de destekler.

Bununla birlikte LOGO muhasebe yazılımı, e-Ticaret sitelerinin de altyapılarına tam uyumlu olarak geliştirildiğinden dolayı ciddi anlamda popüler bir marka olmuştur.

LOGO

ETA SQL

Stok takibi, muhasebe verileri, maliye bakanlığı arşiv uygulaması gibi birçok farkı seçeneği en ince ayrıntısına kadar destekleyen altyapılardan birisi. LOGO’dan sonra yine ciddi anlamda tercih edilen bir program. Arayüz olarak biraz karmaşık olsa da yönetilebilirlik açısından en ideal marka.

ETA SQL, her geçen gün stok takip anlamında özellikle kendisini geliştiriyor. Bu neden dolayısı ile ticari girişimlerde öncelikli tutulması gereken yazılımlardan birisi.

ETA SQL

NEBİM

NEBİM, yine ciddi anlamda ön plana çıkan ve tercih edilen bir muhasebe yazılımı olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Stok takibi ile birlikte devlet sistemlerinin tamamına altyapı desteği sunan gelişmiş bir muhasebe yazılımı demek yanlış olmaz sanırım. Bununla birlikte pratik bir arayüz ve kolay öğrenilebilir özellikleri en çok satan muhasebe yazılımları içerisinde yerini başarılı bir şekilde aldı diyebiliriz.

Fiyatları itibari ile de diğer iki emsaline bakarak çok daha uygun fiyatlı seçenekleri sizlere sunuyor. Ayrıca e-Arşiv desteği sayesinde de yeni nesil faturalandırma teknolojileri için ciddi anlamda kaliteli bir altyapı.

NEBİM

MİKRO

Yeni nesil altyapılar içerisinde özellikle son dönemde sıçrama yapan yazılımlardan bir yenisi daha sizlerle birlikte. E-Dönüşüm teknolojileri ile birlikte tam uyumlu şekilde çalışan bu mükemmel sistem, sizlere irsaliye işlemlerinden tutun da stok takibi, personel takip ve taksitli alışveriş izleme sistemlerine kadar birçok önemli imkanı sunuyor.

Yerli muhasebe programları içerisinde e-Arşiv destekleyen sayılı sistemlerden birisi olduğunu da söyleyebiliriz. Bu noktada sağlanan seçeneklerin niteliği de beraberinde diğer ilgi çekici imkanları getiriyor. Dolayısı ile modern sistemlerde yine tercih edilebilecek yeni nesil imkanlar arasında.

MİKRO


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Vergi ile ilgili tüm bilgileri, platformumuzda bulabilirsiniz.