Vergi ve Güncel Haber Portalı

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ?

27.02.2017
27
Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ?

Bankalardan büyük kolaylık  farklı bankalarda bulunan borçlarınızı borç transfer kredisi  sayesinde tek bankada birleştirebileceksiniz.

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ? Değişik değişik bankalarda  İhtiyaç kredisi, konut kredi, taşıt kredisi,  Kredi kartı, ek hesap borçlarınız var. Bu borçlarınızı zamanında ödeyemiyorsanız, . Bu borçlarınız sürekli olarak artmaya devam ediyorsa veya her biri için farklı bankaya ödeme yapıyorsanız. Artık  kolayı var.  Tüm bu borçlardan tek kalemde kurtulabilirsiniz. Farklı farklı bankalardaki borçlarınızı birleştirmeyi düşündüğünüz ve faiz olarak ödeme takvimi olarak uygun olan bankadan  Borç Transferi Kredisi kullanarak kapatabilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılacak 

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ? Borç transfer kredisi için ilk olarak faiz oranı uygun ve borçlarınızı transfer etmeyi düşündüğünüz bankayı belirleyiniz. Bu bankayı  belirlerken çalışanların halka bakış açısı hoş görüsüne bakınız. Bunların yanı sıra bankanın faiz oranı.  Bankanın bankacılık işlemlerinde ki ücretlendirme politikalarına bakınız. İlk sıraya banka personel bakış açısını koymamın nedeni bir yere girdiğimizde bir gülümseme bir güzel söz  bir puan fazla ödeyeceğimiz faizden daha iyi olduğunu düşündüğümüz için.

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ? Borç Transfer kredisi başvurusu yaptıktan sonra, çekeceğimiz krediyle kapatacağımız kredi ve kredi kartları borçları bankanın ekranında listelenir.  Banka krediye onay verdikten sonra diğer bankalara olan borçlarınız EFT yoluyla banka aracılığıyla ödenir.  EFT ile yapılan ödemelerde banka tarafından herhangi bir ücret alınmaz.

Başvuru Sırasında İstenilecek Evraklar

 • Nüfus Cüzdanı
 • Gelir Belgesi ( Maaş Bordrosu Vergi Levhası , Bilanço veya İşletme hesap özeti)
 • Kendi adına elektrik, telefon veya su faturası

Borç Transfer Kredisi Üst Miktarı Ne Kadar 

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ? Kamu ve özel Bankalar  borç transfer kredilerinde genel itibariyle üst tutarı 20.000 TL olarak tutuyor. Bu tutar ödeme gücünüze göre üstünde veya altında da olabiliyor. Bankalar Borç transfer kredilerinde aylık yüzde 1.15-1.93 arasında  faiz uyguluyorlar. Vade olarak ise 48 aya kadar olabiliyor. Vade uzadıkça taksit miktarı düşse de ödeyeceğimiz faiz artıyor. Çok fazla faiz ödememek için elimizden geldiği kadar vadeyi kısa tutmamız faydamıza olacaktır.

Asgari Tutarını veya Ödeyemediğimiz Kredi Kartı Borcunu Kredi ile Öderseniz Fazla Faiz Ödemezsiniz.

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ? Aylık olarak kredi kartının sadece yüzde 30-40’lık asgari ödemesini yaparsanız.  Kredi kartında kalan tutara ödeceğiniz faiz oranı aylık 1.84 olur. Kredi kartı borcumuzu ayda hiç ödeyemez hale geldik. Banka temerrüt faiz ve aylık faiz uygulayacak bu da aylık 2.34 olacak.   Kredi kartı borcunu ödemek için bir bankadan borç transfer kredisi çekersek. Banka faizlerini düşününce hem daha az faiz ödeyeceğiz. Hemde kredi kartımızın borcunu ödemiş olup limitini boşa çıkaracağız. Hemde bu borcu daha az faizle 48 ay vade ile ödeyeceğiz.

Borç Transfer Kredisi Kimler için Avantajlı 

Müjde Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz Borç Transfer Kredi nedir ? Borç Transfer  kredisi, hangi bankaya ya da hangi karta borcunuz olduğunu düşünmezsiniz. Son ödeme tarihlerini karıştırmazsınız. Artık  tek borcu takip edeceğinizden hayatınız kolaylaşır. Bir çok bankada kredi kartınız veya krediniz varsa hepsinin ödeme tarihleri farklı ise borç kapatma kredisi size tam uygun demektir.

Büyükanne Maaşı İlk Ödemeleri 10 Martta Başlıyor

Engelli Çocuğu Olan Erken Emekli Olabilir mi

Vergide Temsil Türleri Nelerdir?Temsilcilerin Sorumluluğu Nedir

Esnaf muaflığından Kimler Yararlanabilir Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi Nasıl Alınır

Emekliye Promosyon Alabilme Şartları Kolaylaştı İşte Detaylar

Mükellefin Ölümü Halinde Mirasçılar Ne Yapması gerekir


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Baris dedi ki:

  Adamlar sicil affını uygulama koymadılar ki bunu uygulasınlar?? Ne zaman uygulama??

 2. Zordayim dedi ki:

  Ne zaman basliyor bu uygulama 3.4 bankaya borcum var kredi cikmiyor duzensiz odemeden dolayi bende killanabilecekmiyim

  1. Ali Çetinkaya dedi ki:

   Değerli okurumuz size karşı gerçekçi olacağım siz sadece borcu yapılandırabilirsiniz. burda ki yorumları okursanız bırakın borcu olanı borcu olmayana da bankalar şu anda kredi vermiyor

 3. kadir arat dedi ki:

  3 bankaya kredi kredi kartı ve esnek hesap borcum var borçlarımı düzenli ödüyorum sadece bankalar fazla başvurum var onu bahane edip kredi vermiyorlar .kredi puanım da haliyle kredi borcum olduğu için 1000 puan civarında bu borçları tek bankada toplama imkanım yokmu ne yapmam gerekir hep aynı cevabı alıyorum başvuruları azaltın ödemelerinizi düzenli yapın altı ay sonra tekrar deneyin

  1. Ali Çetinkaya dedi ki:

   bir ay daha bekleyin bu ara hiç bir bankaya başvuru yapmayın olur

 4. Murat Acar dedi ki:

  Merhaba işiniz için acil bir krediye mi ihtiyacınız var yoksa faturalarınızı mı ödeyeceksiniz? Daha fazla bilgi için şirketimle e-posta yoluyla iletişime geçin: (muratacarfinancialservice@gmail.com).

Vergi ile ilgili tüm bilgileri, platformumuzda bulabilirsiniz.