Vergi ve Güncel Haber Portalı

Paraşüt Muhasebe Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

15.06.2020
1
Paraşüt Muhasebe Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bugün ki makalemizde sizlere Paraşüt muhasebe programı nedir, nasıl kullanılır, fiyatları ne kadar gibi sorulara yanıt verme amacında olacağız. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde yazılım teknolojilerinin ciddi manada çığır açtığını biliyoruz. Hal böyle olunca da işletmelerin işi kolaylaştırmak için de yine birçok farklı alternatif seçenek kendisini gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım. Paraşüt, özellikle son dönemde çok araştırılan konulardan birisidir ve bizde hemen sizlere sistemi tanıtma yolunda bilgiler sunma yoluna gideceğiz.

Paraşüt Muhasebe Programı Nedir?

Paraşüt, muhasebe sistemleri ile alakalı tüm seçenekleri sizlere tamamen dijital ortamda sunan, fatura tutan, cari işlemler yapan ve vergi işlemlerini hesaplayan otomatik bir sistemdir.

Paraşüt, geliştirileli çok uzunca bir süre olmadı ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni özellikler ile desteklenen bir unsur demek yanlış olmaz. Sistem içerisinde vergi hesaplamalarını dahi otomatik olarak tutan bu harika uygulama, mobil uygulaması ile de tamamen internet üzerinden yönetilebiliyor.

Tabi ki sistem aylık belli bir ücret ile kullanılıyor. 14 günlük deneme süresi ile birlikte sistemi enine boyuna deneyim etme ve kullanma şansına da sahip olduğunuzu unutmamanız gerekir. Sistem, tamamen online olarak ve özellikle yeni açılan ya da evinde işlem yapan kişiler için çok ciddi anlamda pratik seçenekleri sizlere sunan imkanlar arasındadır.

Paraşüt Muhasebe Programı Nasıl Kullanılır?

Paraşüt, son derece mükemmel bir altyapı ile ve matematik ile de geliştirilmiş olan ön muhasebe yazılımlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Paraşüt sisteminin ilk etapta tüm özelliklerini 14 gün içerisinde kullanım deneyebiliyorsunuz. Üstelik sistem sizlere bir temsilci atıyor ve temsilciniz sizleri sürekli arayarak yardımcı oluyor. Sistem içerisinde e-fatura entegrasyonu olması da bu anlamda emsallere nazaran son derece pratik bir seçenek olduğunu da bizlere gösteriyor. Paraşüt nasıl kullanılır? Detaylar aşağıdaki şekilde kendisini gösteriyor;

  • Öncelikle www.parasut.com adresine giriyorsunuz ve 14 günlük deneme hesabını başlatıyorsunuz.
  • Hesap bilgilerinizi verdikten sonra sizlere özel yönetim paneli sunuluyor. Bu panele girerek sorunsuz bir şekilde sistemin tüm özelliklerini deneyebilme imkanına da sahip oluyorsunuz.
  • Bu süreç içerisinde sistemin sizlere otomatik olarak atadığı müşteri temsilciniz de sizi telefon ile arıyor. Sistem ile alakalı hem tanıtım yapıyor hem de sorunlarınızda size yardımcı olabilmek için sürekli aktif durumda.
  • Zaman içerisinde sistemden memnun kalırsanız aylık ya da yıllık ödeme ile sisteme kayıt oluyorsunuz.
  • Paraşüt ön muhasebe programı, mobil uygulamaları ile de tamamen internet üzerinden çalıştığı için tüm verileri telefondan uygulama imkanını da sizlere sunuyor.
  • Sistem, aynı zamanda işletme modelinize göre vergi hesaplama ve vergilendirme işlemlerini en ince ayrıntısına kadar sizlere sunuyor.

Her anlamda mükemmel, kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici bir altyapı olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Paraşüt bu anlamda emsallerine nazaran oldukça kaliteli ve ilgi çekici bir yazılım modeli olarak da dikkat çekiyor.

Paraşüt Muhasebe Programı Ücretleri

Paraşüt sistemi, bu anlamda sizlere aylık ve yıllık olmak üzere iki ayrı abonelik ücreti deneyimi sunuyor. İnternet üzerinden kredi kartı ile güvenli şekilde ödeme de yapabilme şansına sahip oluyorsunuz. Tek paket içerisinde de sistemin tüm özelliklerinizi sorunsuz ve güvenilir şekilde kullanabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Yıllık olarak aldığınızda ürüne 660 TL + KDV olarak sahip oluyorsunuz ve aylık ödemeye göre yıllık bazda 340 TL kar ediyorsunuz. Aylık ödeme ile aldığınızda ise aylık 79 TL + KDV ödüyorsunuz. Yani her anlamda yıllık aboneliği çok daha ilgi çekici olarak kendisini gösteriyor.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Vergi ile ilgili tüm bilgileri, platformumuzda bulabilirsiniz.