Vergi ve Güncel Haber Portalı

Emekliye Tatil Müjdesi.Ucuza Tatil Yapılacak Ulaşımı THY Karşılayacak

01.04.2017
28
Emekliye Tatil Müjdesi.Ucuza Tatil Yapılacak Ulaşımı THY Karşılayacak

Emekliye Tatil Müjdesi. Devletin emeklilere hizmeti hız kesmeden devam ediyor.Önceki yazılarımızda emekliler için yapılan ve yapılacak olan tüm hizmetlerin haberlerini vermiştik. Hükümetin emekliler için projeleri hız kesmeden devam etmektedir.Geçtiğimiz günlerde promosyon ödemelerinde de somut adım atıldıktan sonra emekliler için bir müjdeli haber daha geldi.Bu sefer emeklilerin tatile gitmesi için çalışmalar başlatıldı.Yıllarca çaşışan, çalıştığı işin hakkını veren emekliler için bu haber derin bir nefes aldırdı.Bu haberin müjdesini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU verdi.Peki emekliler için tatil ne zaman başlayacak? uçuş ücretlerini kim karşılayacak? detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Emekliler Eylül Ayında Ucuza  Tatil Yapabilecek

Emekliye Tatil Müjdesi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU,emeklilerin refah seviyesini düzeltmek için çalışmaların devam ettiğini söyledi.Daha önce bir çok düzenlemeyi hayata geçirdiklerini söyleyen MÜEZZİNOĞLU,emeklilerin bütçelerine göre tatil yapabilmesi için bir düzenlemeyi daha hayata geçireceklerini söyledi. MÜEZZİNOĞLU sözlerine şöyle devam etti:“Emekli insanlar yıllarca çalışıp, çabalıyorlar. Onların da Erzurum’da Muğla’da ve diğer yerlerde uygun fiyata tatil yapmaya hakları var. Turizm şirketleri ile geniş çaplı görüşme halindeyiz. İlerleyen günlerde uygun fiyatlara tatil paketleri çıkarabiliriz. Tahmini olarak Eylül, Ekim ya da Kasım gibi olmasını bekliyoruz” dedi.

‘Ulaşım Konusunda Türk Hava Yolları İle Görüşüyoruz’

Emekliye Tatil Müjdesi.Emeklilerin yararlanmasını istedikleri tatil düzenlemesi için ulaşımın nasıl yapılacağına değinen Bakan MÜEZZİNOĞLU, bu konuda Türk Hava Yolları ile irtibat halinde olduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:“Tatilin emeklilerimiz için ne kadar olacağını şu an söylemek zor. Turizmciler ile ekonomik anlamda görüşmelerimiz devam ediyor. Ama bizler onlardan en düşük rakamı vermelerini istiyoruz. Ülkemizin en iyi havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları ile de yol ücretlerini konuşuyoruz. Onlar da bizlere kampanyalı bir paket sunacaklar. Turizmin en azaldığı dönemde emekliler tatil yapacak. Bu da turizmciler için iyi olacak, o yüzden iyi fiyat vermeleri şart” dedi.

25 Yıl Evli Kalan Ev Hanımlarına Emeklilik Geliyor.Emeklilik İçin Şartlar Nedir?

30 yıldan Fazla Çalışması olan Memur Emeklilerin İkramiye ödemesi Başladı

Emeklilere Müjde TOKİ’den 250 TL Taksitle Ev

Emeklilikte Yaş Bekleyenlere Sağlık Hizmeti Geliyor

Emekliler Toki’den Nasıl Ev Alır Başvuru Şartları Nelerdir ?

Emekliye Promosyonda Hangi Bankalarla Anlaşıldı Hangi Banka Ne Zaman Ödeyecek ?

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Vergi ile ilgili tüm bilgileri, platformumuzda bulabilirsiniz.